Restaurace    * * *    Restaurace    * * *    Restaurace    * * *    Restaurace    * * *    Restaurace

O nás

 V prostorách pensionu Větrník se nově otevřela stejnojmenná restaurace Větrník, která Vám nabízí příjemné, v Praze nevídané, venkovské prostředí starobylého větrného mlýna, s bohatou historíí sahající až do roku 993, kdy byl založen nedaleký břevnovský klášter sv. Markéty.
V malebném prostředí mlýna si můžete objednat menu z české i mezinárodní kuchyně a u červeného čí bílého vína si nechat vyprávět zajímavosti z tisícileté historie neobyčejné usedlosti.
Vzhledem k dlouhodobé více jak 100 leté pohostinské tradici bude o Vás postaráno se vší péčí a úctou, kterou zde vždy k zákazníkovi chovali.

Gurmánské zážitky můžete završit příjemnou procházkou v sousední klášterní zahradě osázené třešněmi a jabloněmi nebo se vydat přímo do břevnovského kláštera sv. Markéty a nechat se okouzlit jeho podmanivou siluetou s nádechem starobylých dávno zašlých časů.
Při pohledu na břevnovský klášter pro Vás bude jistou satisfakcí, že jste před malou chvílí mohli poobědvat a strávit přijemný čas ve stejně starodávném prostředí neboť základy obou historických objektů se tradují až do roku 993, kdy je nechal založit pražský biskup sv. Vojtěch († 997) a kníže Boleslav II. Pobožný († 999).

Restaurace Větrník
O nás
Image 1 Historie více... Image 2 Současnost více...
  © Web Design 2013